DJST Neamț: Programul evenimentelor sportive în perioada 9-15.02.2017

Programul evenimentelor sportive în perioada 9-15.02.2017

SENIORI

VOLEI Feminin, Divizia A1, Etapa 17
Sâmbătă, 11.02.2017 (la Iaşi)
Penicilina Iaşi – Unic-LPS Piatra Neamţ

VOLEI Masculin, Divizia A1, Etapa 17
Sâmbătă, 11.02.2017 (la Bucureşti)
CSM Bucureşti – VCM-LPS Piatra Neamţ

HANDBAL Feminin, Divizia A, Seria A, Etapa 14
Duminică, 12.02.2017, ORA 11:00 – Sala Polivalentă Piatra Neamţ

FUTSAL, Liga 2, Etapa 10
Duminică, 12.02.2017, ORA 14:30 – Sala Polivalentă Piatra Neamţ
Ceahlăul Piatra Neamţ – Bukovina Vicov

HANDBAL Feminin, Liga Naţională, Etapa 17
Marţi, 14.02.2017 (la Galaţi)
Danubius Dalaţi – CSM Roman.

JUNIORI

Handbal Masculin, JUNIORI 1, Seria A, Etapa 9
Vineri, 10.02.2017, ORA 12:00 – Sala Polivalentă (mică) Piatra Neamţ
LPS Piatra Neamţ – Ştiinţa Municipal II Bacău
Duminică, 12.02.2017
LPS Suceava – LPS Roman

Handbal Feminin, JUNIOARE 1, Seria A, Etapa 6
Sâmbătă, 11.02.2017, ORA 11:00 – Sala Polivalentă Roman
LPS Roman – LPS Piatra Neamţ

Handbal Masculin, JUNIORI 2, Seria A, Etapa 8
Joi, 09.02.2017, ORA 14:00 – Sala Polivalentă Roman
LPS Roman – LPS Piatra Neamţ

Handbal Feminin, JUNIOARE 2, Seria A, Etapa 8
Vineri, 10.02.2017, ORA 14:00 – Sala Polivalentă Roman
LPS Roman – LPS Piatra Neamţ

Handbal Feminin, JUNIOARE 3, Seria A, Etapa 8
Sâmbătă, 11.02.2017, ORA 11:00 – Sala Polivalentă (mică) Piatra Neamţ
LPS Piatra Neamţ – LPS Iaşi
Sâmbătă, 11.02.2017, ORA 11:00 – Sala CN „Ştefan cel Mare“ Târgu Neamţ
CSS Târgu Neamţ – HC Comăneşti

Volei Masculin, JUNIORI – Seria A, Etapa 8
Duminică, 05.02.2017 (la Fălticeni)
CSS „Nicu Gane“ Fălticeni – LPS-VCM Piatra Neamţ

Volei Feminin, CADETE – Seria A, Etapa 8
Duminică, 12.02.2017 (la Iaşi)
CSS Unirea Iaşi – LPS Unic Piatra Neamţ.

Rezultate înregistrate de echipele nemţene în perioada 1-8 februarie 2017 în
partide oficiale

Divizia A (F)
CSU Târgovişte – HCF Piatra Neamţ 17-27 (et.14)
Juniori 2 – Turneu de sală, Bacău
LPS Roman – Ştiinţa Municipal Bacău 23-37
LPS Piatra Neamţ – Şc.Nr.3 Adjud 28-26
LPS Iaşi – LPS Roman 21-21
LPS Roman – CSS Bacău 25-24
LPS Suceava – LPS Piatra Neamţ 32-22

Divizia A1 (F)
Unic-LPS Piatra Neamţ – SCM Piteşti 3-0 (et.16)
Divizia A1 (M)
VCM-LPS Piatra Neamţ – U Cluj Napoca 2-3 (et.16)
Juniori
LPS-VCM Piatra Neamţ – CSS Râmnicu Sărat 3-0 (et.5)
Junioare
CS „B.P.Haşdeu“ Buzău – LPS Unic Piatra Neamţ 3-1 (et.8).




Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *