SC Network Data Services SRL angajează Programator Java, C++, C, .NET sau C#

anunt1

SC Network Data Services SRL angajează:

  • Programator Java, C++, C, .NET sau C#

Locatie: România, Piatra Neamț.

Cerințe:
+ Absolvent studii superioare profil tehnic (automatica sau calculatoare, cibernetica, matematica informatica).
+ Cunostinte avansate de Java, J2EE, C#, C, C++ sau .NET.
+ Experienta de lucru cu sistemul de operare Linux Server.
+ Experienta de lucru cu sistemul de operare Windows Server.
+ Cunoştinţe solide baze de date (MS SQL Server, Oracle DB, MySQL, MariaDB).
+ Cunostinte solide de structuri de date si algoritmi, programare orientata obiect (POO).
+ Cunostinte solide Apache, Tomcat, IIS.
+ Cunoștințe solide de limbă engleză.
+ Deţinerea unei certificări JAVA constituie un avantaj.
+ Abilitate în rezolvarea rapidă a problemelor, reacţie adecvată la situaţii urgente şi factori de stres.
+ Spirit de echipă şi capacitate de lucru independent cu un minimum de supervizare.

Responsabilități:
+ Dezvoltă, întreține și optimizează aplicaţii.

Ne-ar bucura să știm că:
+ ești un bun profesionist: lucrările sunt eficiente și de calitate.
+ ești serios: respecți termenele și tratezi proiectele cu seriozitate.
+ îți place ceea ce faci: nu vrem oameni care vin la serviciu, vrem oameni pasionați, dornici să învețe mereu lucruri noi.
+ ai atitudinea potrivită: spirit analitic, vrei să găsești soluții la probleme noi.

Ofertă (bonusuri, beneficii):
– Salariu motivant 3000+ RON (în funcție de cunoștințe și experiență).
– Alte avantaje.

Descrierea companiei:
Suntem o echipă formată din oameni tineri, frumoși și experimentați, care abia așteaptă să își pună imaginația și ideile în practică.
Membrii echipei noastre, ingineri, webmasteri, designeri, specialiști în marketing online sau social media, lucrează împreună pentru a atinge obiectivele pe care le stabilim.
Te așteptăm să faci parte din echipa noastră.
Trimite CV-ul la adresa [email protected]